enova365

enova365 to zintegrowane oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem, które oferuje szeroki zakres funkcji i modułów, takich jak finanse, księgowość, zarządzanie magazynem, sprzedaż, zakupy, produkcja, kadry i płace, CRM (zarządzanie relacjami z klientami) oraz wiele innych.

enova365 została opracowana przez firmę Soneta i jest popularnym rozwiązaniem w Polsce dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oprogramowanie umożliwia integrację różnych obszarów działalności firmy, co pozwala na efektywne zarządzanie procesami biznesowymi, zoptymalizowanie działań i poprawę efektywności.

Niektóre z głównych modułów i funkcji dostępnych w enova365 to:

  1. Moduł finansowo-księgowy: Oferuje funkcje związane z prowadzeniem księgi głównej, ewidencją dokumentów finansowych, rozliczeniami, rozrachunkami, budżetowaniem, analizami finansowymi itp.
  2. Moduł handlowy: Obsługuje zarządzanie sprzedażą, zakupami, ofertami, zamówieniami, fakturami, obsługą klienta itp.
  3. Moduł magazynowy: Umożliwia zarządzanie stanami magazynowymi, przyjęciami towarów, wydawaniem towarów, kontrolą dostępności itp.
  4. Moduł produkcji: Służy do planowania produkcji, zarządzania zleceniami produkcyjnymi, kontrolą kosztów produkcji, harmonogramowaniem itp.
  5. Moduł kadrowo-płacowy: Zapewnia funkcje związane z obsługą kadrową, wynagrodzeniami, deklaracjami podatkowymi, raportowaniem itp.
  6. Moduł CRM: Oferuje narzędzia do zarządzania relacjami z klientami, analizą sprzedaży, obsługą zgłoszeń itp.

enova365 jest elastycznym oprogramowaniem, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i procesów firmy. Oferuje interfejs użytkownika, który jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, a także zapewnia dostęp do różnorodnych raportów i analiz, umożliwiających monitorowanie działalności firmy i podejmowanie informowanych decyzji.

Powiedz nam jak możemy ulepszyć nasze wpisy: