automatyzacja-ksiegowosci

Zrewolucjonizuj swoją pracę dzięki SaldeoSMART

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym czas jest cennym zasobem, firmy i biura rachunkowe muszą być gotowe na skuteczne zarządzanie swoimi procesami. W tej dziedzinie, AURA Technologies – dostawca innowacyjnych systemów IT proponuje doskonałe rozwiązanie – SaldeoSMART, narzędzie, które odmienia sposób, w jaki księgowi wykonują swoje obowiązki.

Czytaj więcej
Webinar-Krajowy-System-e-Faktur

Zapis webinaru „KSeF, co warto wiedzieć” z ekspertem i doradcą podatkowym Patrycją Kubiesą

Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinaru „KSeF, co warto wiedzieć” z ekspertem i doradcą podatkowym Patrycją Kubiesą. Pozbądź się wszelkich niejasności związanych z Krajowym Systemem e-Faktur. Nasz ekspert rozwieje wszelkie wątpliwości i udzieli praktycznych wskazówek.

Czytaj więcej

Tematyka bloga podatkowego AuraTech dotyczy najistotniejszych zmian podatkowych i księgowych, planowanych nowelizacji ustaw, zmian w orzecznictwie. Czytelnicy otrzymują najświeższą porcję informacji z obszarów prawa podatkowego oraz księgowości.

Wśród poruszanej tematyki publikacji część odnosi się do aktualności związanych z podatkami dochodowymi od osób prawnych i fizycznych (CIT i PIT), jak również podatków od towarów i usług VAT.

Nie brakuję również publikacji eksperckich. Współpracujemy z ekspertami i doradcami podatkowymi – Panią Patrycją Kubiesą oraz dr Krzysztofem Biernackim. Są to cenieni i doświadczeni wykładowcy, a zarazem praktycy specjalizujący się na rynku doradztwa dla przedsiębiorstw w zakresie obsługi podatkowej i doradczej. Pani Patrycja Kubiesa omówiła od strony praktycznej m.in. jak należy odliczyć składki zdrowotne przedsiębiorcy na podatku liniowym, czy księgowe podejście do Estońskiego CIT. Pan dr Krzysztof Biernacki jest autorem eksperckich publikacji na blogu podatkowym Aura Technologies na temat pracy zdalnej a kosztach uzyskania przychodu. Bardzo dużym zainteresowaniem czytelników cieszy się również publikacja jego autorstwa na temat momentu rozpoznania zapłaty składek na ZUS płatnika w kosztach podatkowych.

Naszym celem jest pisanie o podatkach prosto i przystępnie. Zachęcamy również Państwa do przesyłania tematów, jakie chcielibyście Państwo, żeby zostały omówione na blogu AuraTech. Wspólnie z naszymi ekspertami podatkowymi przygotujemy odpowiedzi na Państwa pytania.

Blog Aura Technologies to miejsce dla osób, które szukają rzetelnych i wiarygodnych informacji i porad ze świata podatków i księgowości.