webinar-KSeF

Bezpłatny webinar z Ekspertem – KSeF – co warto wiedzieć

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na nasz nadchodzący bezpłatny webinar poświęcony Krajowemu Systemowi e-Faktur (KSeF). To wydarzenie, które organizowane jest przez AuraTech. Programy dla firm – dostawcę nowoczesnych programów dla firm. Z pewnością przyniesie ogromne korzyści zarówno małym, jaki i dużym firmom. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę czy jesteś częścią większej organizacji, warto dowiedzieć się, jak najwięcej o KSeF.

Szczegóły
placa-minimalna-w-2024

Płaca minimalna w 2024 r.

Płaca minimalna ma na celu ochronę pracowników przed nadmiernym wyzyskiem i zapewnienie im godziwego wynagrodzenia za ich pracę. Jest to ważny element polityki społecznej mający na celu walkę z ubóstwem i nierównościami ekonomicznymi. W 2023 roku zastosowano po raz pierwszy dwukrotny wzrost płacy minimalnej. Kolejne podwyżki będą w 2024 r. Jak wzrośnie płaca minimalna?

Szczegóły
webinar-SaldeoSMART

Jak wykorzystać w pełni SaldeoSMART – z punktu widzenia klienta biura rachunkowego

Prowadzisz firmę i korzystasz z usług biura rachunkowego? Twoje biuro rachunkowe używa w codziennej pracy aplikację SaldeoSMART? To świetnie się składa. SaldeoSMART to narzędzie do automatyzacji procesów księgowych, które może znacznie ułatwić i zwiększyć efektywność. Jak zatem w pełni wykorzystać to nowoczesne narzędzie? Tak, żeby i Twoja firma skorzystała w 100% z możliwości jakie daje SaldeoSMART.

Szczegóły
skladki-ZUS

Podwyżka składek ZUS czyli co czeka przedsiębiorców od 2024 r.

W Polsce przedsiębiorcy płacą składki ZUS, które obejmują różne rodzaje ubezpieczeń społecznych. Składki te są obowiązkowe i mają na celu zapewnienie przedsiębiorcom świadczeń z systemu ubezpieczeń społecznych, takich jak emerytury, renty, chorobowe i inne. Wysokość składek ZUS jest uzależniona od prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego w danym roku kalendarzowym.

Szczegóły
platnosci-gotowkowe

Limity w płatnościach gotówkowych

19 lipca 2023 r. została podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę ustawa o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw oraz ustawę o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne. Zgodnie z nią w roku 2024 limity transakcji bezgotówkowych pozostaną bez zmian.

Szczegóły