Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

Wspaniałe wieści z 8 Konferencji Partnerów SaldeoSMART – Sukces firmy AuraTech

Pragniemy podzielić się fantastycznymi nowinami z 8 Konferencji Partnerów SaldeoSMART. Nasza firma, AURA Technologies, ponownie została uhonorowana miejscem na podium w prestiżowym rankingu liderów sprzedaży! To wyróżnienie jest dla nas szczególnie cenne, gdyż pochodzi od profesjonalistów i branżowych ekspertów, którzy docenili nasze zaangażowanie.

Szczegóły
raportowanie po wymiarach

Raportowanie po wymiarach w SaldeoSMART

Zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie to wyzwanie, które wymaga nie tylko dokładności, ale również elastyczności narzędzi wspierających ten proces. Dlatego z radością informujemy, że system SaldeoSMART został wzbogacony o nową funkcję – raportowanie po wymiarach. 📊 Ta innowacyjna opcja odpowiada na rosnące potrzeby naszych użytkowników w zakresie bardziej szczegółowej analizy kosztów.

Szczegóły
dochodowe biuro rachunkowe

💼Dochodowe biuro rachunkowe. Utrzymaj przewagę nad konkurencją.

W każdym mieście działa wiele firm oferujących podobne usługi. Dlatego też, aby przetrwać i rozwijać się na rynku, niezbędne jest wypracowanie strategii, która pozwoli wyróżnić się na tle konkurentów. Oto kilka sprawdzonych sposobów, jak biuro rachunkowe może zabezpieczyć swoją pozycję rynkową i nie dać się wygryźć konkurencji.

Szczegóły
KSeF od 2026

Obowiązkowy KSeF od 2026 r. Jak się przygotować?

Na konferencji prasowej w dniu 26 kwietnia 2024 roku, minister finansów Andrzej Domański ujawnił wyniki niedawno przeprowadzonego audytu systemu Krajowego Systemu e-Faktur. Raport audytowy, liczący 350 stron, nie pozostawił wątpliwości co do ryzyka paraliżu gospodarczego, które mogłoby wynikać z pośpiesznego wdrożenia systemu bez odpowiednich poprawek. Te alarmujące wnioski doprowadziły do przesunięcia obowiązkowego wdrożenia systemu na późniejszy termin, co pozwoli na rekonstrukcję i wzmocnienie architektury systemu.

Szczegóły
Faktury w wersji papierowej

Czy należy przechowywać faktury w wersji papierowej?

Przechowywanie dokumentów księgowych, w tym faktur, jest regulowane prawnie, jednak rosnąca popularność elektronicznych systemów zarządzania dokumentami rodzi pytania o konieczność utrzymywania ich papierowych wersji. Przechowywanie faktur wyłącznie w formie elektronicznej staje się coraz bardziej popularne wśród przedsiębiorców, w tym wśród tych zarejestrowanych jako czynni podatnicy VAT. W obliczu postępującej cyfryzacji, wiele firm zastanawia się nad skutecznością i zgodnością prawną takiego podejścia, zwłaszcza w kontekście odliczania VAT.

Szczegóły
nowości w enova365

Aktualizacja enova365 wersja 2404.0.0

Ukazała się najnowsza aktualizacja systemu enova365, oznaczona numerem 2404.0.0, która została opublikowana 22 kwietnia 2024 roku. Ta aktualizacja jest znaczącym krokiem naprzód w naszym ciągłym dążeniu do dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które wspierają naszych klientów w ich codziennej działalności. Poniżej przedstawiamy kluczowe nowości funkcjonalne wprowadzone w tej wersji, które są dostępne w różnych modułach systemu.

Szczegóły