Minimalny-podatek-dochodowy

Webinar „Podatek minimalny” z ekspertem Patrycją Kubiesą

Minimalny podatek dochodowy od 1 stycznia 2024 roku w Polsce wywołuje szereg obaw wśród przedsiębiorców, głównie ze względu na jego skomplikowany wzór obliczeniowy i liczne wyjątki. Chociaż ma on na celu uszczelnienie systemu podatkowego, to zarówno krytycy, jak i eksperci podkreślają, że może przynieść więcej problemów praktycznych niż przewidywanych korzyści dla budżetu państwa.

Czytaj więcej
miejsce-wykonywania-pracy-zdalnej

Praca zdalna. Kluczowe aspekty, które warto wiedzieć.

Od 7 kwietnia 2023 roku weszły w życie regulacje dotyczące pracy zdalnej. Dotychczas Kodeks pracy w zakresie umów o pracę nie określał dokładnych warunków, praw i obowiązków w tym zakresie. Przez pracę zdalną rozumie się więc pracę wykonywaną całkowicie lub częściowo w miejscu wskazanym przez pracownika i każdorazowo uzgodnionym z pracodawcą, w tym pod adresem zamieszkania pracownika, w szczególności z wykorzystaniem środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość.

Czytaj więcej
Informacje o KSeF

Pytania i odpowiedzi po webinarze KSeF, co warto wiedzieć z Patrycją Kubiesą – część 3

Podczas ostatniego webinaru „KSeF, co warto wiedzieć” z udziałem ekspertki i doradcy podatkowego Patrycji Kubiesy pojawiły się liczne pytania od uczestników spotkania. Poniżej prezentujemy część trzecią najciekawszych pytań zadanych w trakcie wydarzenia.

Czytaj więcej
Pytania o KSeF

Pytania i odpowiedzi po webinarze KSeF, co warto wiedzieć z Patrycją Kubiesą – część 2

Podczas ostatniego webinaru „KSeF, co warto wiedzieć” z udziałem ekspertki i doradcy podatkowego Patrycji Kubiesy pojawiły się liczne pytania od uczestników spotkania. Poniżej prezentujemy część drugą najciekawszych pytań zadanych w trakcie wydarzenia.

Czytaj więcej

Pytania i odpowiedzi po webinarze KSeF, co warto wiedzieć z Patrycją Kubiesą – część 1

Podczas ostatniego webinaru „KSeF, co warto wiedzieć” z udziałem ekspertki i doradcy podatkowego Patrycji Kubiesy pojawiły się liczne pytania od uczestników spotkania. Poniżej prezentujemy część pierwszą najciekawszych pytań zadanych w trakcie wydarzenia.

Czytaj więcej
Webinar-Krajowy-System-e-Faktur

Zapis webinaru „KSeF, co warto wiedzieć” z ekspertem i doradcą podatkowym Patrycją Kubiesą

Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinaru „KSeF, co warto wiedzieć” z ekspertem i doradcą podatkowym Patrycją Kubiesą. Pozbądź się wszelkich niejasności związanych z Krajowym Systemem e-Faktur. Nasz ekspert rozwieje wszelkie wątpliwości i udzieli praktycznych wskazówek.

Czytaj więcej

Kto podlega obowiązkowi KSeF?

Krajowy System e-Faktur, w skrócie KSeF jako rozwiązanie dotyczące fakturowania dotyczy zdecydowanej większości podatników w Polsce i nie tylko. Na zasadzie dobrowolności podatnicy mogą z niego korzystać od 1 styczna 2022, obowiązkowo będą musieli (z pewnymi wyjątkami) wystawiać faktury za pomocą tego systemu od 1 lipca 2024 roku.

Czytaj więcej
webinar-KSeF

Bezpłatny webinar z Ekspertem – KSeF – co warto wiedzieć

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na nasz nadchodzący bezpłatny webinar poświęcony Krajowemu Systemowi e-Faktur (KSeF). To wydarzenie, które organizowane jest przez AuraTech. Programy dla firm – dostawcę nowoczesnych programów dla firm. Z pewnością przyniesie ogromne korzyści zarówno małym, jaki i dużym firmom. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę czy jesteś częścią większej organizacji, warto dowiedzieć się, jak najwięcej o KSeF.

Czytaj więcej